O nas

POLITYKA FIRMY

Solidpump Europe z siedzibą na Łotwie swoim klientom oferuje europejską dystrybucję szerokiego asortymentu zanurzeniowych pomp odwadniających i pomp szlamowych marki Solidpump i części zamiennych, a także wykwalifikowaną pomoc techniczną.

Ciągle doskonalimy konstrukcję i wydajność pomp dzięki opiniom, które stale otrzymujemy od użytkowników końcowych i dystrybutorów.

Przeprowadzamy ścisłą kontrolę jakości i świadczymy naszym klientom usługi inżynieryjne, począwszy od konsultacji przy wyborze najlepszej jednostki, po wsparcie serwisowe. Stale dbamy o jakość, wydajność i wsparcie.

Solidpump Europe podąża ścieżką etycznego biznesu zgodnego z prawem i najlepszymi praktykami biznesowymi. Cenimy każdego pracownika, dostawcę, klienta i społeczeństwo w ogóle.

Odwadnianie w budownictwie, pompowanie bentonitu, odwadnianie kopalni, bagrowanie, czyszczenie studzienek, stawów i rzek, pompowanie osadów/szlamu to tylko niektóre zastosowania, w których doskonale sprawdzą się produkty Solidpump.

Nasza firma pomaga firmom zajmującym się budownictwem, budową tuneli, górnictwem, przemysłem wydobywczym i działającym w innych branżach!

Solidpump
Solid reliability

This site uses cookies and related tracking technologies to personalize and enhance your experience on this site. By approving Privacy Policy you consent to the use of your personal data and cookies.